Tento týden dojde k předání laserové střelnice v rámci zajištění zvýšení bezpečnosti na Letišti Václava Havla

22.11.2016 15:14 | Zprávy

Tento týden se uskuteční oficiální předání nové laserové střelnice vybudované v prostorech Inspektorátu cizinecké Policie ČR v Praze na Ruzyni. Tato technologie je součástí projektu, dle Usnesení vlády České republiky č. 47 ze dne 19. ledna 2015 „Zajištění zvýšení bezpečnosti na Letiště Václava Havla Praha?

Tento týden dojde k předání laserové střelnice v rámci zajištění zvýšení bezpečnosti na Letišti Václava Havla
Foto: CS ČR
Popisek: Celní správa ČR, logo

Jde o další část projektu realizovanou v rámci vládního projektu financovaného ze státního rozpočtu, na kterém se podílí Český Aeroholding, a.s., Celní správa České republiky, Policie České republiky, Bezpečnostní informační služba, Vojenské zpravodajství Ministerstva obrany ČR a Úřadu pro zahraniční styky a informace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Jednání Evropy s Trumpem

Popisujete, jak by Evropa měla jednat s Trumpem. Otázkou je, proč to nedělá? A myslíte, že by pro nás hlavně s ohledem na bezpečnostní situaci bylo dobré si to rozházet s USA? Třetí dotaz, jak chcete jednat s někým, kdo o to evidentně nestojí, kouká na Vás z vrchu a jste mu vlastně ukradený?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Brno má dva nové gentlemany silnic

22:31 Policie ČR: Brno má dva nové gentlemany silnic

Oba muži pomáhali při nehodě motocyklisty s osobním vozem.