Teplická nemocnice pořídila pro pacienty nová lůžka i stolky

27.11.2015 12:17 | Zprávy

Krajská zdravotní, a. s. – Nemocnici Teplice, o. z., pořídila nové postele, matrace, nemocniční stolky a další vybavení nemocničních lůžek, které výrazně přispějí ke zvýšení komfortu pacientů hospitalizovaných na jednotlivých odděleních.

Teplická nemocnice pořídila pro pacienty nová lůžka i stolky
Foto: Krajská zdravotní
Popisek: Nemocnice Teplice, Krajská zdravotní.

Projekt obnovy lůžek a dalšího dovybavení nemocničních pokojů byl realizován za finanční podpory Statutárního města Teplice, které na nákup lůžek s příslušenstvím přispělo částkou 1,5 milionu Kč.

Předání daru probíhá dnes za účasti primátora Statutárního města Teplice, Jaroslava Kubery, náměstkyně primátora, PhDr. Radky Růžičkové, Ph.D., Ing. Jiřího Nováka, předsedy představenstva KZ, a. s., Ing. Petra Fialy, generálního ředitele KZ, a. s., MUDr. Tomáše Hrubého, ředitele zdravotní péče Nemocnice Teplice, o. z., Mgr. Kateřiny Vágnerové, hlavní sestry a dalších zástupců z řad zaměstnanců Krajské zdravotní, a.s. a Nemocnice Teplice, o. z.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Zajímá mě, co si přeje ODS?

Protože vy na jednu stranu tvrdíte, že: ,,Zdá se, že si voliči nepřejí další federalizaci EU, bezbřehou migraci a ničení konkurenceschopnosti a životní úrovně radikální zelenou ideologií vtělenou do Green Dealu. To je nadějná zpráva." Jak ale vysvětlíte vaše spojení s Lidovci a TOPkou? Nemyslíte, že...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Akce v terénu, které pořádá Dům přírody Brd, si navštěvníci oblíbili

20:48 AOPK ČR: Akce v terénu, které pořádá Dům přírody Brd, si navštěvníci oblíbili

Dům přírody Brd v létě oslaví rok od svého otevření. Lidé si do nového návštěvnického střediska hned…