Termokamery Fluke CNX současně zobrazují elektrické i tepelné hodnoty

29.06.2013 16:20

Fluke Corporation rozšiřuje řadu bezdrátových testovacích nástrojů CNX™ Wireless o nejprodávanější termokamery řady Fluke® Ti1XX, a umožňuje tak uživatelům řešit ještě více problémů než dříve.

Termokamery Fluke CNX současně zobrazují elektrické i tepelné hodnoty
Foto: Fluke
Popisek: Společnost Fluke Corporation

Pro zákazníky, kteří v současné době vlastní nebo plánují zakoupit termokameru řady Ti1XX a bezdrátové měřící moduly CNX, je nyní zdarma k dispozici upgrade firmwaru společně se softwarem SmartView®, který umožňuje termokameře bezdrátově přijímat a zobrazovat elektrická měření.

Bezdrátový systém Fluke CNX je sada testovacích nástrojů, jejichž měřící moduly jsou bezdrátově propojeny a souběžně zasílají informace o měření do hlavní jednotky CNX ve vzdálenosti až 20 metrů. To umožňuje uživatelům řešit problémy rychleji než s tradičními nástroji. Robustní a přizpůsobitelná sada nástrojů umožňuje servisním technikům vybrat si různé měřicí moduly zaměřené na napětí, proud nebo teplotu, na základě konkrétního scénáře pro řešení problému.

Hlavní jednotkou CNX jsou nyní i termokamery řady Ti1XX, které umožňují okamžitá měření až pěti bezdrátových modulů, zobrazení jejich hodnot na obrazovce a jejich integraci do infračerveného snímku. A dále multimetr CNX 3000 Wireless, který dokáže zobrazit své hodnoty spolu s hodnotami až z dalších třech měřicích modulů. Odečet až deseti živých měření lze sledovat současně na počítači, který je vybaven adaptérem PC CNX.

CNX moduly zahrnují napěťový modul v3000 AC, proudové kleště A3000 AC, proudové kleště i3000 iFlex™ AC a teplotní jednotku T3000 K-Type. Ty poskytují živé měření nebo uloží až 65 000 sad informací, které pak mohou být staženy do hlavní jednotky CNX nebo přeneseny do PC a importovány do aplikace Excel.

Veškeré hlavní jednotky a moduly systému CNX mohou být použity také jako samostatné měřící přístroje.

Systém Fluke CNX umožňuje uživatelům umístit moduly v nebezpečných nebo nevhodných místech, jako jsou elektrické rozvodné skříně, rotační stroje, nebo těžko dostupná a náročná prostředí, a pak sledovat hodnoty z bezpečné vzdálenosti. Měření více bodů současně je také výhodou při posuzování kapacity zatížení elektrických obvodů a řešení problémů elektronicky ovládaných zařízení.

Termální fotografie a videa a daty z měření pořízených bezdrátově z modulů CNX lze stáhnout a importovat do softwaru Fluke SmartView. To je profesionální sada nástrojů pro analýzu a reporting k prohlížení, komentování a úpravy infračervených snímků. Dokumentování situace za pomoci termálních snímků společně s měřenými hodnotami činí revizní kontrolu průkaznější a potvrzují platnost analýzy a celého reportu.

Dostupnost

Bezdrátové testovací nástroje Fluke CNX jsou nyní již k dispozici. Pro více informací navštivte: http://www.fluke.cz/cnx.

Další informace o přístrojích Fluke a aplikacích a pomoc s vyhledáním nejbližšího distributora lze získat na e-mailu info@fluke.cz nebo na webových stránkách společnosti Fluke na adrese http://www.fluke.cz.

O společnosti Fluke

Společnost Fluke, založená v roce 1948, je významný světový výrobce kompaktních profesionálních elektronických měřicích přístrojů. Zákazníky společnosti Fluke jsou technici, konstruktéři, elektrikáři a metrologové, kteří instalují, vyhledávají poruchy a spravují průmyslové elektrické a elektronické vybavení nebo kalibrační procesy.

Fluke je registrovaná obchodní známka společnosti Fluke ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Uvedené názvy existujících společností a produktů mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků. Další informace naleznete na webu společnosti Fluke.

Sledujte společnost Fluke na síti Facebook (www.facebook.com/flukeczsk).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Celní správa: Mobilní rentgen odhalil pašované cigarety

22:22 Celní správa: Mobilní rentgen odhalil pašované cigarety

V Plzeňském kraji proběhla kontrolní akce celníků, zaměřená na pátrání po zboží uniklém celnímu dohl…