Torza ukamenovaných žen? S islámem i v ulicích Prahy

12. 8. 2015 10:15

Příznivci BPI a IVČRN dnes ráno uspořádali guerillovou akci na Pražských náměstích a v parcích, aby upozornili na nebezpečí islámu.

Torza ukamenovaných žen? S islámem i v ulicích Prahy
Foto: Archiv Bloku.
Popisek: Z guerillové akce Blok proti islámu.
reklama

"Dnes ráno jsme na Klárově, metru Lužiny, na Jiřího z Poděbrad a Karlově náměstí v Praze rozmístili busty ukamenovaných žen jako připomenutí islámského barbarství a násilí páchaného na ženách. Začíná to předsedou muslimských obcí, který vykládá v televizi, že ženy mají polovinu mozku, pokračuje nuceným zahalovaním, domácím násilím, které je výslovně nařízené v Koránu, pokračuje ženskou obřízkou, následují vraždy ze cti a končí to veřejným kamenováním znásilněných žen. Naše společnost se musí probudit dříve než západní Evropa, kde se omezená práva žen, ženská obřízka a vraždy ze cti staly každodenní realitou."


Islámské barbarství k nám proniká stále rychleji, avšak většinové společnosti se zatím netýká, doufáme, že když lidem otevřeme oči dříve než se k nám dostane naplno, nebudou se muset dívat na opravdové kamenování, nebo číst v novinách, že jejich soused zabil svou dceru kvůli pokřivené "cti".

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Asociace krajů ČR: Kraje řešily s vládou opatření v sociálních službách a upřesnila se distribuce ochranných prostředků

15:13 Asociace krajů ČR: Kraje řešily s vládou opatření v sociálních službách a upřesnila se distribuce ochranných prostředků

Každý kraj si připraví vlastní řešení pro případ dalšího šíření nákazy koronavirem v pobytových zaří…