Turistický spolek Lipenska: Loučovický festival Papírek pokračuje představením o kovářce a čertovi

02.08.2024 22:03 | Tisková zpráva

Divadelní festival Loučovický papírek pokračuje tuto neděli 4. srpna dalším představením, v loučovickém sále tentokrát zahrají písečtí herci z Prácheňské scény autorskou pohádku. „O mazané kovářce a čertu Matlafouskovi“, kterou sepsal principál souboru Karel Smola.

Turistický spolek Lipenska: Loučovický festival Papírek pokračuje představením o kovářce a čertovi
Foto: tslipenska.cz
Popisek: Turistický spolek Lipenska - logo

„K napsání mě přiměla potřeba mít pohádku v repertoáru našeho divadelního spolku. Zároveň jsem měl puzení pokusit se napsat pohádku hezkou českou, hudební a pro co nejširší divácké spektrum. Do jaké míry se záměr podařil nechávám na posouzení ctěného diváka,“ uvádí Smola.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

22:33 VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

Ženy od 45 let mají nárok na screeningové mamografické vyšetření jednou za dva roky.