UJAK: Den otevřených dveří představí tři eLearningové studijní obory

09.08.2012 13:02

Univerzita Jana Amose Komenského Praha s.r.o. nabízí svým studentům moderní a dostupnou distanční formu studia, která by jim umožnila efektivněji využít osobnostní a časový potenciál pro vlastní vzdělávání a rozvoj osobnosti.

UJAK: Den otevřených dveří představí tři eLearningové studijní obory
Foto: Redakce
Popisek: UJAK
reklama

“Získali jsme podporu Magistrátu hl. m. Prahy z prostředků ESF, Operační program Praha-Adaptabilita,“ řekl mluvčí univerzityJan Červenka. “Cílem podpory jsou inovace ve vzdělávání a náš podpořený projekt je zaměřen na vytvoření a ověření kompletního programu distančního studia pro 1. ročník ve třech bakalářských studijních oborech, a to Vzdělávání dospělých, Speciální pedagogika a vychovatelství a Sociální a mediální komunikace.“

V akademickém roce 2012/2013 proběhne již podruhé experimentální běh 1. ročníků bakalářského studia. Pro každý vybraný studijní program univerzita přijme do nově připraveného distančního studia skupinu max. 35 studentů. Tito studenti se stanou zároveň velmi důležitými partnery svých pedagogů, kteří pro ně elektronické studijní materiály připravili a budou zároveň jejich tutory v průběhu studia.

Více podrobností se zájemci dozví na Dni otevřených dveří 3. září 2012 v budově školy v Ostromečské ulici 8 v Praze 3 nebo u studijních referentek příslušného studijního programu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jr
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

České dráhy: Vrcholové vedení posílí o zkušeného manažera

22:54 České dráhy: Vrcholové vedení posílí o zkušeného manažera

Vrcholové vedení Českých drah posílí o zkušeného manažera. Dozorčí rada společnosti na svém řádném z…