ÚOHS: Povolená fúze v oblasti energetiky

18.08.2019 14:27

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil ve zjednodušeném řízení spojení soutěžitelů, v jehož důsledku získávají společnosti Jet 2 Alfa, s. r. o., a MOUFLECO HOLDINGS LIMITED možnost společně kontrolovat společnost TEDOM, a. s.

ÚOHS: Povolená fúze v oblasti energetiky
Foto: ÚOHS
Popisek: ÚOHS

Společnost Jet 2 Alfa působí v oblasti pronájmu nemovitostí a správy vlastního majetku. Společnosti náležející do skupiny JET působí na území Evropského hospodářského prostoru v mnoha oblastech, mj. v oblastech výroby a dodávek zařízení pro energetiku. Společnost MOUFLECO je součástí podnikatelské skupiny společností MOUFLECO, která působí na území Evropského hospodářského prostoru zejména v oblastech výroby svařovaných a montovaných kovových konstrukcí, developmentu a pronájmu průmyslových a skladových nemovitostí. Společnost TEDOM a její dceřiné společnosti působí zejména v oblasti vývoje, výroby, prodeje a servisu zařízení na kombinovanou výrobu elektřiny a tepla (kogeneračních jednotek na zemní plyn a jiné plyny o elektrickém výkonu od 5kW do 10 MW), v oblasti výroby a prodeje tepla a elektrické energie a v oblasti dodávek investičních celků (energetických projektů).

Úřad zjistil, že fúze nebude mít za následek podstatné narušení hospodářské soutěže, a proto spojení soutěžitelů povolil. Rozhodnutí není dosud pravomocné.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

NPÚ: Výtěžek charitativních koncertů přesáhl 40 tisíc korun

10:57 NPÚ: Výtěžek charitativních koncertů přesáhl 40 tisíc korun

V prostorách arcibiskupského zámku v Kroměříži bylo letos uspořádáno pět koncertů, jejichž výtěžek j…