ÚOHS: Předseda Mlsna jednal na Slovensku o nové legislativě i spolupráci

28.10.2021 7:35 | Tisková zpráva

Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Petr Mlsna včera uskutečnil pracovní návštěvu Protimonopolného úradu Slovenské republiky.

ÚOHS: Předseda Mlsna jednal na Slovensku o nové legislativě i spolupráci
Foto: ÚOHS
Popisek: ÚOHS

V Bratislavě jednal předseda ÚOHS se svým protějškem, předsedou  Protimonopolného úradu Tiborem Menyhartem, a místopředsedou Borisem Gregorem. Součástí rozhovorů bylo stanovisko obou stran k chystané unijní legislativě o regulaci digitálních trhů a služeb a ke kontrole subvencí ze zemí mimo Evropskou unii a rovněž příprava blížícího se českého předsednictví v Radě Evropské unie.

Obě strany se také dohodly na stálé spolupráci v podobě pravidelných čtvrtletních setkání, na kterých si budou partnerské úřady vyměňovat získané poznatky a zkušenosti a diskutovat aktuální témata týkající se politiky ochrany hospodářské soutěže.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

SVS: Oblast, kde se vyplácí zástřelné a nálezné za divočáky se od prosince výrazně rozšiřuje

22:30 SVS: Oblast, kde se vyplácí zástřelné a nálezné za divočáky se od prosince výrazně rozšiřuje

Státní veterinární správa (SVS) ve spolupráci s ministerstvem zemědělství s ohledem na šíření africk…