ÚOOÚ: Setkání s americkými studenty na téma ochrany osobních údajů v ČR

19.03.2018 7:36 | Zprávy

Úřad pro ochranu osobních údajů hostil v úterý diskuzní setkání s vybranými studenty IT&Cybersecurity programu Marymount University (Virginia) na téma ochrany osobních údajů v České republice a v Evropské unii.

ÚOOÚ: Setkání s americkými studenty na téma ochrany osobních údajů v ČR
Foto: ČT
Popisek: ÚOOÚ

Součástí setkání byla přednáška vedoucí oddělení analytického ÚOOÚ Soni Matochové, která přítomné seznámila se základními informacemi o současné podobě ochrany osobních údajů v kontextu srovnání se zanedlouho účinným obecným nařízením. „Žijeme v době, kdy je potřebné, aby došlo k nalezení rovnováhy mezi volným pohybem informací a ochranou osobních údajů, případně soukromí“, uvedla Matochová k důvodům implementace GDPR.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Svěřenecký fond

Jak to doopravdy je? Vy jste tvrdil, že Agrofert svěříte do svěřeneckého fondu, což se zatím nestalo. Proč? A taky jste tvrdil, že vašim dětem připadne až po vaší smrti, ale prý to bude možné už poté, co skončíte ve funkci a dokonce z vás budou moci udělat správce. Je to pravda nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR obnovily kamenné stupně v potoce Besének na Tišnovsku

22:08 Lesy ČR obnovily kamenné stupně v potoce Besének na Tišnovsku

Koryto teď bezpečně převede i velkou vodu.