ÚZSVM: Hliník se odstěhoval do kovošrotu

25.09.2022 22:16 | Tisková zpráva

Středočeskému ÚZSVM připadl v trestním řízení s výrobcem a distributorem pervitinu různorodý majetek odsouzeného. Především se jednalo o věci, které odsouzený používal k výrobě drogy.

ÚZSVM: Hliník se odstěhoval do kovošrotu
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Společně však propadly státu i předměty, kterými zákazníci odsouzenému platili za poskytnutou drogu místo finanční hotovosti. V jednom případě se jednalo o 9 ks šablon hliníkových plechů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Utajované informace

Zabýváte se jako premiér vůbec tím, jak se Turek, který má nejnižší možnou prověrku a není ani člen vlády, dostal k utajovaným informacím? Nebo vás to nezajímá? Řídíte vůbec vládu nebo si v ní každý mimo vašich ministrů dělá, co chce? Aspoň na mě to tak působí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vězeňská služba: Soutěž příslušníků eskortních skupin na Mírově

22:31 Vězeňská služba: Soutěž příslušníků eskortních skupin na Mírově

Soutěž příslušníků operativně eskortních skupin zajišťujících eskorty nebezpečných osob o putovní po…