ÚZSVM: Nový majitel vdechl bývalé ubytovně v Hradci Králové život

27.01.2020 7:34 | Zprávy

Bývalá ubytovna Fakultní nemocnice Hradec Králové, která byla jako nepotřebný majetek převedena na ÚZSVM a následně v roce 2018 úspěšně prodána ve veřejné dražbě. Nyní ji majitel úspěšně zrekonstruoval.

ÚZSVM: Nový majitel vdechl bývalé ubytovně v Hradci Králové život
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Budova se nachází ve velmi příhodné lokalitě centra města Hradec Králové v těsném sousedství kampusu Na Soutoku Univerzity Hradec Králové, několika středních škol a Studijní a vědecké knihovny. Nový majitel celý dům během rekordně krátké doby jednoho roku zrekonstruoval.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Robert Králíček byl položen dotaz

Obrana

Vy na jednu stranu nechcete navyšovat výdaje na obranu, že to není třeba, ale pak na druhou říkáte, že nemáme protidronovou ochranu, takže peníze na obranu jsou evidentně třeba. Nebo ne? A jak to, že jsme tak zaspali? Ani vy nejste ve vládě nováčci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Na pastviny nad jesenickou Ovčárnou míří stovka ovcí

22:33 AOPK ČR: Na pastviny nad jesenickou Ovčárnou míří stovka ovcí

Do oblasti mezi Ovčárnou a Petrovými kameny v chráněné krajinné oblasti Jeseníky míří stovka ovcí. J…