ÚZSVM: Obec Chotyně a město Jablonec nad Nisou získaly zdarma pozemky

08.07.2022 22:21 | Tisková zpráva

ÚZSVM v Liberci převedl do vlastnictví obce Chotyně a statutárního města Jablonec nad Nisou smlouvami o bezúplatném převodu zdarma pozemky v celkové účetní hodnotě 101 517 Kč.

ÚZSVM: Obec Chotyně a město Jablonec nad Nisou získaly zdarma pozemky
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Obec Chotyně nově vlastní rozlehlý pozemek o výměře 6356 m2, ležící v katastrálním území Grabštejn. Na pozemku je asfaltová komunikace, nyní již slepá část původní silnice I. třídy, pozemek pod ním převzal ÚZSVM jako nepotřebný majetek od Ředitelství silnic a dálnic ČR. Z jedné strany je pozemek zatarasen betonovými bloky, z ostatních stran je volně přístupný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha spouští mapu oáz chladu

16:13 MHMP: Praha spouští mapu oáz chladu

Hlavní město spouští novou interaktivní mapu oáz chladu, která usnadní orientaci v místech, kde se v…