ÚZSVM pokračuje v přebírání budov Finančních úřadů

28.12.2020 22:51 | Zprávy

ÚZSVM v Českých Budějovicích převzal od GFŘ do své příslušnosti hospodařit další administrativní budovu, do které soustřeďuje státní úřady, čímž šetří finanční prostředky.

ÚZSVM pokračuje v přebírání budov Finančních úřadů
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Českobudějovické pracoviště ÚZSVM převzalo podle zákona o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích do své příslušnosti budovu Generálního finančního ředitelství v Dačicích v Komenského ulici. Do této budovy bylo přesunuto 14 zaměstnanců Úřadu práce, Kontaktní pracoviště Dačice. Díky tomu, že nyní v budově nově vedle Finanční správy a katastrálního úřadu sídlí i úřad práce, došlo ke snížení ročních provozních nákladů o více než 200 tisíc Kč.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

EU

Tvrdíte, že je Vaší povinností EU zlepšovat. Proč se to tedy neděje? Já mám spíš dojem, že se EU zhoršuje a začínám mít pocit, že vedle šílené zelené politiky jí jde hlavně o tom, jak šmírovat nás lidi a mít lidi pod kontrolou než aby dělala něco dobrého pro lidi.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Náklady na úpravy sítí se letos vyšplhaly na 19,2 mld. korun

10:34 ČEZ: Náklady na úpravy sítí se letos vyšplhaly na 19,2 mld. korun

Společnost ČEZ Distribuce v roce 2025 vynaložila 19,2 miliard korun na úpravy své distribuční sousta…