ÚZSVM převedl obcím a krajům bezúplatně majetky za téměř sto milionů

23.11.2015 15:09 | Zprávy

Za prvních šest měsíců letošního roku převedl Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) obcím a krajům bezúplatně ve veřejném zájmu téměř 1 300 nemovitostí v účetní hodnotě 94,4 milionu Kč.

ÚZSVM převedl obcím a krajům bezúplatně majetky za téměř sto milionů
Foto: ÚZSVM
Popisek: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových

 Tržní hodnota převedených majetků je několikanásobně vyšší. Za celý rok 2014 pak ÚZSVM ve veřejném zájmu převedl obcím a krajům přes 2 300 nemovitostí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás, potažmo nás má v Bruselu zastupovat nějaký Slovák?

To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Národní zemědělské muzeum Praha se připojuje k Noci betlémů

22:08 Národní zemědělské muzeum Praha se připojuje k Noci betlémů

Papírové betlémy Trnky, Lady nebo Šlitra k vidění po setmění. Noci betlémů upozorňuje na výjimečnou …