ÚZSVM prodává pozemek v lukrativní části Mariánských Lázní

06.04.2019 20:19 | Zprávy

Karlovarské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových aktuálně nabízí k prodeji ve výběrovém řízení s aukcí pozemek vhodný pro investici o celkové výměře 2 976 m2 v atraktivní lokalitě Mariánských Lázní.

ÚZSVM prodává pozemek v lukrativní části Mariánských Lázní
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Pozemek se nachází v městské části Úšovice v areálu proslulé ploché dráhy. Zároveň je součástí Národního geoparku Egeria.

Na pozemku stojí dvoupodlažní budova bývalého motelu Start s restaurací, zázemí se sprchami a toaletami a tepelný výměník. Minimální kupní cena ve výběrovém řízení s aukcí je stanovena na 6 545 000 Kč. Podmínkou je složení vratné kauce ve výši 10 % z této částky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Opravdu je podle vás horší Babiš než Okamura?

Vy byste čistě teoreticky raději spolupracovala s SPD než s ANO? Vím, že nechcete spolupracovat ani s jedou ze stran, ale vaše tvrzení, že je zlo Babiš a ne Okamura mě překvapilo. A co přesně myslíte tím zlem? Děkuji za vysvětlení. Ptáčková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústecký kraj: Rada mladších řešila hlavně duševní zdraví studentů

11:14 Ústecký kraj: Rada mladších řešila hlavně duševní zdraví studentů

Více než sto účastníků z třiadvaceti středních škol se sešlo v zasedacím sále Krajského úřadu Ústeck…