ÚZSVM v Plzni vyřešil pozemky s nejasným vlastníkem

20.04.2019 22:38 | Zprávy

Právníci z plzeňského pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových se v rámci řízení o prohlášení za mrtvé setkávají i se zajímavými osudy těchto osob. ÚZSVM nedávno zahájil prošetřování nedostatečně identifikované osoby zapsané v katastru nemovitostí. Jednalo se o jistého pana Václava původem z okresu Plzeň-sever.

ÚZSVM v Plzni vyřešil pozemky s nejasným vlastníkem
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

V rámci řízení o prohlášení za mrtvého vyšlo najevo, že pan Václav se původně odstěhoval do Argentiny, kde několik let žil. Dále jeho stopy vedou do USA, konkrétně do New Yorku, kde pracoval u jistého Angela Rivase, vlastníka špeditérské firmy. Angelo Rivas neuměl psát a tak za něj pan Václav podepisoval veškeré dokumenty a po jeho smrti převzal firmu i s jeho jménem. Z pana Václava se rázem stal Angelo Rivas.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co myslíte tou revizí pobytu Ukrajinců v ČR?

A taky jak se stavíte k pomoci Ukrajině? Nepomohlo by, což chtěl i sám Zelenský, aby Ukrajinci šli za svou zem bojovat a neschovávali se třeba zde? A jaký bude váš přístup k sociálním dávkám pro Ukrajince?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sjednocený Prim plánuje investice za 25 milionů a uvádí na trh limitovanou edici hodinek za 119 tisíc korun

11:43 Sjednocený Prim plánuje investice za 25 milionů a uvádí na trh limitovanou edici hodinek za 119 tisíc korun

Tradiční česká značka ručně vyráběných hodinek Prim vstupuje do nové éry.