ÚZSVM v Trutnově nechalo vybudovat bezbariérový vchod do objektu svého sídla

17.11.2017 9:39 odp.

Odloučené pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Trutnově nechalo vybudovat do administrativní budovy svého sídla bezbariérový vchod.

ÚZSVM v Trutnově nechalo vybudovat bezbariérový vchod do objektu svého sídla
Foto: uzvsm.cz
Popisek: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - logo

V budově sídlí 32 státních a nestátních subjektů, např. Úřad práce ČR, Státní pozemkový úřad, Okresní státní zastupitelství v Trutnově, Státní oblastní archiv v Zámrsku, Česká školní inspekce, Probační a mediační služba, Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, Český statistický úřad nebo Státní zemědělský intervenční fond.
?
Vybudování bezbariérového vchodu byla podmínka Státního oblastního archivu v Zámrsku pro přestěhování Státního okresního archivu Trutnov z komerčního prostoru do státního objektu z důvodu usnadnění manipulace s archiváliemi. Při redislokaci z komerčního objektu se bude stěhovat cca 3 500 běžných metrů archiválií a poté několik stovek běžných metrů každý rok. Bezbariérový vstup budou využívat i další organizační složky státu, dislokované v tomto objektu. Po přestěhování archiválií Státního okresního archivu Trutnov bude ukončen nájemní vztah a dojde k úspoře cca 671 tisíc korun za vynakládané komerční nájemné.

Realizace akce přinesla možnost efektivněji využívat státní objekt. Návratnost investice se předpokládá v horizontu jednotek měsíců.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Petr Gazdík byl položen dotaz

Co jste si myslel, když jste používal šifrovaný mobil?

Já si u vás myslím, že jste se nedpouštěl žádné korupce, ale nechápu, proč jste se do toho všeho vůbec namočil? Proč jste s takovým člověkem, jako je Redl jezdil na dovolenou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

FN Hradec Králové: Lékaři Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku implantovali již 100 kochleárních implantátů

22:11 FN Hradec Králové: Lékaři Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku implantovali již 100 kochleárních implantátů

Lékaři Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku Fakultní nemocnice Hradec Králové proved…