ÚZSVM vyhlásil veřejné zakázky na zajištění softwarové podpory svých agend

19.07.2019 18:35

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) zahájil dvě transparentní otevřená zadávací řízení ke dvěma veřejným zakázkám na zajištění majetkového a ekonomického modulu a zajištění modulu Centrálního registru administrativních budov.

ÚZSVM vyhlásil veřejné zakázky na zajištění softwarové podpory svých agend
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)
reklama

ÚZSVM poptává zajištění softwarové podpory, kterou v současnosti zajišťuje Informační systém majetku státu (ISMS). Stávající ISMS slouží primárně k evidenci majetku státu, právních jednání, sběru a vyhodnocení dat o administrativních budovách a zajištění ekonomické agendy.

ÚZSVM tak činí kroky k odstranění dědictví minulých vedení, tedy odstranění smluvní i technické závislosti na jednom dodavateli. Současně ÚZSVM očekává i výrazné zlevnění systému.

Softwarová řešení mají nahradit stávající ISMS, a to do doby, než bude nasazen nový informační systém ve vlastnictví ÚZSVM. Obě veřejné zakázky jsou zadávány v rámci samostatného otevřeného a transparentního řízení. Dodavatelé se přitom mohou účastnit obou zadávacích řízení zároveň. Lhůta pro podání nabídek je stanovena shodně v délce 30 dní, konec lhůty pro podání nabídek je stanoven na 15. srpna 2019. Veřejné zakázky jsou zadávány prostřednictvím Národního elektronického nástroje NEN. Zadávací dokumentace, včetně příloh, jsou zveřejněny na profilu zadavatele ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Podzimní Flora Olomouc se uskuteční, dbá na zábavu i bezpečnost návštěvníků

7:34 Podzimní Flora Olomouc se uskuteční, dbá na zábavu i bezpečnost návštěvníků

V souvislosti s nařízením Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 23. 9. 2020 se veletrhy, výstavy a da…