Přihlásit se mohou týmy ze základních škol a nižších stupňů gymnázií - nejpozději do 25. září. Akademie poskytuje vedení škol, učitelům a neziskovým organizacím získat praktické nástroje a osvojit si strategie při vytváření demokratického a inkluzivního prostředí pro všechny děti, a to prostřednictvím výchovy a vzdělávání k lidským právům (HRE) a demokratickému občanství (EDC).
Každá škola sestaví čtyřčlenný tým:

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Kritizujete migrační kvóty, ale není to pozdě
Respektive s křížkem po funuse? A kdybyste byli ve vládě, zařídíte nějak naše vyvázání z migračního paktu? Jde to vůbec - jinak než když vystoupíme z EU?
Další články z rubriky

22:31 AOPK ČR: Začíná obnova vzácných rašelinišť u Velkého Dářka
V chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy začala rozsáhlá revitalizace evropsky významné lokality Dá…
- 19:26 Jihočeský kraj: Náměstek Štojdl pogratuloval fotbalovým nadějím z Akademie Dynama
- 16:26 ČEZ: Letní odstávky ČEZ Teplárenské na Trutnovsku
- 13:34 MHMP: Vaše krátká radost, jejich velké trápení
- 11:43 SPP pronikla mezi nejvýznamnější dodavatele zemního plynu v České republice
- 10:34 DPP: Šest pražských tramvají typu T3 a T4 projde generální opravou v Brně