Uherskohradišťská nemocnice: Výtěžek z Vítání léta putoval na dětské oddělení

10.07.2017 21:37 | Zprávy

Letošní ročník Vítání léta byl opravdu výjimečný. Organizátoři se rozhodli spojit příjemné s užitečným a uspořádali sbírku pro dětské oddělení Uherskohradišťské nemocnice.

Uherskohradišťská nemocnice: Výtěžek z Vítání léta putoval na dětské oddělení
Foto: nemuh.cz
Popisek: Uherskohradišťská nemocnice

Nezisková organizace s neobvyklým názvem Pavilon 607, která je hlavním organizátorem Vítání léta, uspořádala přímo v areálu bývalého lyžařského svahu v Jarošově, kde se akce konala, sbírku pro dětské oddělení UHN. Při této letní akci se podařilo vybrat přes 10 tisíc korun, za které byl pořízen pulzní oxymetr. Ten předali zástupci neziskové organizace Václav Kartusek a Tomáš Pavlica.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Jaký smysl bude mít vaše cesta na Slovensko? A kdo všechno tam pojede?

To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Ve třech obcích Středočeského kraje zvolili nová zastupitelstva

10:34 ČSÚ: Ve třech obcích Středočeského kraje zvolili nová zastupitelstva

V obcích Dolní Krupá na Mladoboleslavsku, Dolní Pohleď na Kutnohorsku a Líský na Kladensku vybrali v…