Univerzita Karlova a slovenská Akademie věd podepsaly memorandum o spolupráci

16.08.2020 17:50 | Zprávy

Zástupci Univerzity Karlovy a Slovenské akademie věd dnes v Karolinu slavnostně podepsali memorandum, které podpoří a rozšíří dosavadní oblasti spolupráce.

Univerzita Karlova a slovenská Akademie věd podepsaly memorandum o spolupráci
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Univerzita Karlova v Praze

Výchova doktorandů a jejich příprava pro roli výzkumných pracovníků patří ke stěžejním cílům Univerzity Karlovy i Slovenské akademie věd, neboť jejich roli pro udržitelnost a další rozvoj vědecké excelence vnímají jako nezastupitelnou. Podepsáním Memoranda o spolupráci při realizaci doktorských studijních programů obě výzkumné instituce deklarují svůj zájem a připravenost rozšiřovat vzájemnou spolupráci i v oblasti vědy a společného systému výchovy studentů doktorských studijních programů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pražská strojírna: Nové tramvajové tratě v Počernické ulici

22:33 Pražská strojírna: Nové tramvajové tratě v Počernické ulici

Pražská strojírna a.s. dodala kompletní kolejový trojúhelník pro křížení ulic Vinohradská a Počernic…