Univerzita obrany představí zájemcům svoji studijní nabídku na dalším Dnu otevřených dveří v Brně

09.02.2016 14:15

Ve středu 10. února 2016 od 8.30 hodin pořádá Univerzita obrany pro zájemce o studium na této jediné vojenské vysoké škole v ČR den otevřených dveří.

Univerzita obrany představí zájemcům svoji studijní nabídku na dalším Dnu otevřených dveří v Brně
Foto: Univerzita obrany
Popisek: Univerzita obrany, logo.

Fakulta vojenského leadershipu a Fakulta vojenských technologií na něm představí aktuální nabídku studijních programů a oborů pro akademický rok 2016/2017. Uchazeči o studium budou dále seznámeni s administrativními záležitostmi souvisejícími s přijímacím řízením, obsahem přijímacích zkoušek, průběhem a skladbou studia, zabezpečením studentů a uplatnění absolventů Univerzity obrany v ozbrojených silách ČR.

Přednášky o možnostech studia na brněnských fakultách Univerzity obrany začínají v 10.00 hodin v posluchárnách v objektu kasáren v ulici Šumavská č. 2. Středoškoláci, kteří se rozhodnou pro vojenské studium na Univerzitě obrany, si mohou hned přímo na místě podat přihlášku ke studiu a s příslušníky Rekrutačního střediska Morava zahájit úkony nutné k povolání do služebního poměru vojáka z povolání.

Pro návštěvníky jsou připraveny ukázky moderních laboratoří, pozemní pásové a kolové techniky, ručních zbraní, dělostřelecké a ženijní techniky AČR a ukázky boje zblízka MUSADO MCS a taktického výcviku skupiny COMMANDOS.

Univerzita obrany nabízí středoškolákům možnost jak vojenského, tak i civilního studia. V rámci vojenského studia jsou od roku 2014 prioritní pětileté a šestileté magisterské studijní programy zaměřené na přípravu důstojníků Armády ČR – velitelů jednotek, technických odborníků, lékařů a zdravotnických specialistů.

Vojenské studium na Univerzitě obrany přináší mladým lidem řadu výhod. Vedle získání kvalitního vysokoškolského vzdělání mohou studovat obory, které se nedají absolvovat na civilních vysokých školách. Studenti mají přístup ke špičkovým technologiím, zdokonalí se v angličtině, zlepší si fyzickou zdatnost, již během studia pobírají pravidelný měsíční plat, je jim poskytováno bezplatné ubytování, stipendia a mají jistotu budoucího zaměstnání v kariéře důstojníka Armády ČR.   

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM: Třináct koní z Jankova má nového majitele

7:35 ÚZSVM: Třináct koní z Jankova má nového majitele

Koncem loňského roku přitáhla pozornost veřejnosti zpráva, že na UZSVM bylo převedeno, na základě ro…