Úřad práce: Burza práce v Děčíně sklidila úspěch

03.06.2018 14:26 | Zprávy

Celkem 26 zaměstnavatelů z okresu Děčín, Ústí nad Labem a Česká Lípa se představilo přibližně 1550 návštěvníkům na prvním ročníku Burzy práce Děčín 2018. Nabízeli volná pracovní místa napříč oborovým i vzdělanostním spektrem.

Úřad práce: Burza práce v Děčíně sklidila úspěch
Foto: Hans Štembera
Popisek: Úřad práce

Akci pořádal Úřad práce ČR, konkrétně Kontaktní pracoviště ÚP ČR v Děčíně. Byla určena nejen studentům základních a středních škol a uchazečům o zaměstnání, ale všem zájemcům z řad široké veřejnosti.

Největší zájem o nové zaměstnance měli zaměstnavatelé působící v tradičních strojírenských a textilních odvětvích, ale i ve výrobě kabelů a montování tištěných spojů, v dřevovýrobě, ve stavebnictví, v oblasti bezpečnosti, kamionové a autobusové dopravy, výroby a rozvodu energií nebo v sociálních službách. Samostatnou složku tvořili zástupci státních organizací - Policie ČR a Armády ČR. Nabídka zaměstnavatelů upoutala návštěvníky svou rozmanitostí, nechyběla prezentace jejich výrobků a propagačních materiálů včetně letáků s nabídkou nástupní mzdy a benefitů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Martin Dvořák byl položen dotaz

Bez svobody slova není demokracie

To máte svatou pravdu, ale proč tedy nerespektujete názory druhých? Myslím těch, co s vámi nesouhlasí. Proč je shazujete, urážíte a najímáte lidi jako Foltýn nebo vůbec celý ten váš slavný boj proti dezinformacím? Vždyť to není opět nic jiného než snaha umlčet ty, co s vámi nesouhlasí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo obrany: Česká republika pomůže Polsku

19:15 Ministerstvo obrany: Česká republika pomůže Polsku

ČR podpoří Polsko v zajištění obrany proti aktuálním hrozbám v souvislosti s dopady ruských dronů na…