Úřad práce: Šanci má každý, jen ji využít

19.10.2018 21:00 | Zprávy

Pod tímto sloganem proběhne ve dnech 21. - 22. 10. 2018 v teplickém Domě kultury regionální veletrh středního vzdělávání ŠANCE 2018. Na akci, na jejíž organizaci se podílí Úřad práce ČR, se představí 26 krajských i soukromých středních škol.

Úřad práce: Šanci má každý, jen ji využít
Foto: Hans Štembera
Popisek: Úřad práce

Jejich zástupci poskytnou zájemcům podrobné informace o své činnosti, možnostech studia a všech oborech, které otevřou ve školním roce 2019/2020. Veletrh mohou zájemci navštívit první den konání mezi 12.00 – 17.00 hodinou, druhý den pak od 9.00 – 16.00 hodin.

Přehlídky se zúčastní 8 škol přímo z Teplic a 18 škol z ostatních regionů Ústeckého kraje. Právě osobní kontakt se zástupci těchto vzdělávacích zařízení nabídne zájemcům jedinečnou šanci zorientovat se ve vzdělávací nabídce škol a rozhodnout se nakonec pro tu pravou. Pro návštěvníky budou připravené informační materiály, dozvědí se, jak náročné je studium na konkrétní škole, jak probíhá přijímací řízení, jaké jsou možnosti ubytování, stravování nebo třeba mimoškolní činnosti.

„Volba povolání je s přihlédnutím k aktuální situaci na trhu práce velice důležitým a nelehkým okamžikem, který může ovlivnit další pracovní zařazení, a tím i život mladého člověka. V tomto ohledu hrají hlavní roli především rodiče dětí, ale pomoci jim při hledání té správné cesty mohou také odpovědní zástupci škol a v neposlední řadě i Úřad práce ČR,“ upozorňuje ředitel Krajské pobočky ÚP ČR v Ústí nad Labem Radim Gabriel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Tomio Okamura byl položen dotaz

Národní třída 17. listopad

Dobrý den, jak vysvětlíte, že na jednu stranu propagujete přímou demokracii a pak nejdete ani na Národní třídu uctít památku událostí, které vedly k tomu, že tu demokracii máme?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

47. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

10:44 47. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

Denní kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot Českomoravské komoditní burzy Kladno se ve 47.…