Úřad práce nabídne na Veletrhu práce rady i pomoc

16.09.2017 15:17 | Zprávy

Ve čtvrtek 21. 9. 2017 proběhne v Domě kultury v Mladé Boleslavi (Dukelská 1093) mezi 9.00 – 16.00 hodinou Veletrh práce. Více než dvacítka firem nabídne zájemcům volná místa v automobilovém průmyslu, ve strojírenství, v elektrotechnice, dopravě, ve výrobě, službách, finančnictví a v administrativě.

Úřad práce nabídne na Veletrhu práce rady i pomoc
Foto: Hans Štembera
Popisek: Úřad práce

Na své si přijdou i ti, kteří chtějí vědět, jak nejlépe získat vysněnou práci, jaké služby nabízí Úřad práce ČR nebo třeba jak se připravit na přijímací pohovor. Záštitu nad akcí převzal primátor Mladé Boleslavi Raduan Nwelati.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Proč by nemohla vzniknout jakákoliv neziskovka?

Ať si vznikají, když na to nebude přispívat stát. Podle mě ten by měl přispívat jen ty, co pomáhají třeba nemocným nebo v sociální oblasti, nebo třeba i zvířatům. Nevím tak, zda je potřeba nějaký zákon? Nestačí, když si stát prověří, komu peníze dá? Dělá to nyní? Nebo na to nemá nástroje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

CzechTourism se ohrazuje proti nařčení z propagace nelegálních staveb na portálu Kudy z nudy

7:23 CzechTourism se ohrazuje proti nařčení z propagace nelegálních staveb na portálu Kudy z nudy

Portál Kudy z nudy není stavební ani kontrolní úřad s potřebnými pravomocemi, ale otevřená informačn…