Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil ve zjednodušené proceduře tři spojení soutěžitelů

07.12.2019 22:45 | Zprávy

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil v minulých dnech ve zjednodušené proceduře tři spojení soutěžitelů, když konstatoval, že jejich realizace nebude mít za následek podstatné narušení hospodářské soutěže. Všechna rozhodnutí již nabyla právní moci.

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil ve zjednodušené proceduře tři spojení soutěžitelů
Foto: ÚOHS
Popisek: ÚOHS

V oblasti telekomunikací bylo povoleno soutěžiteli DRFG a.s. převzít výlučnou kontrolu nad společností DRFG TELCO s.r.o.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Vyvolení

Podle vás rozpočet Babišovy vlády zhorší situaci lidem a přihraje peníze vyvoleným. Koho myslíte těmi vyvolenými? A uvědomujete si fakt, že vy jste měli šanci lidem pomoc, a že se vám to nepovedlo, a proto je na scéně opět ANO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: První blok Jaderné elektrárny Dukovany na plném výkonu

16:14 ČEZ: První blok Jaderné elektrárny Dukovany na plném výkonu

Energetici v Dukovanech dosáhli na prvním výrobním bloku 100% výkonu. Po plánované odstávce jej přip…