Úřad vlády: Kramářovu vilu si ve svátek vzniku republiky prohlédlo 1736 návštěvníků

29.10.2019 9:46 | Zprávy

Úřad vlády České republiky letos podruhé otevřel Kramářovu vilu veřejnosti. Den otevřených dveří se uskutečnil v pondělí 28. října 2019 u příležitosti oslav Dne vzniku samostatného československého státu. Návštěvu si nenechalo ujít celkem 1736 zájemců.

Úřad vlády: Kramářovu vilu si ve svátek vzniku republiky prohlédlo 1736 návštěvníků
Foto: Hans Štembera
Popisek: Před Úřadem vlády

U příležitosti státního svátku zpřístupnil Úřad vlády letos podruhé Kramářovu vilu. V odpoledních hodinách mezi návštěvníky zavítal také premiér Andrej Babiš.

Návštěvníci mohli v rámci prohlídky obdivovat reprezentační prostory, ve kterých se konají nejvýznamnější státní akce. Konkrétně hudební salonek, jídelnu v byzantském stylu či zdobený kulečníkový sál. Během individuální prohlídky pak mohli z terasy obdivovat výhled na Prahu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Převaděči

Jaká tvrdší pravidla pro převaděče jste navrhla? A co mi teda nejde do hlavy, proč je někdo proti tvrdíš pravidlům? Jestli to chápu dobře, tak zpřísnění pravidel neprošlo, takže pro to musela být většina politiků z EU? Je to tak? A kdo proti byl z těch českých? A vůbec jaká země byli nejvíc proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo obrany: Řešení nedostatku bytů pro vojáky z povolání

22:03 Ministerstvo obrany: Řešení nedostatku bytů pro vojáky z povolání

Ministr obrany Jaromír Zůna dnes podepsal se starostou města Vyškova Karlem Jurkou Memorandum o vzáj…