Úřad vlády: Premiér Fiala bude v Paříži jednat s prezidentem Macronem

06.06.2022 12:39 | Tisková zpráva

Předseda vlády ČR Petr Fiala se v úterý 7. června 2022 sejde v Paříži s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem. Tématem jednání bude zejména válka na Ukrajině a její dopad nejen na Evropskou unii.

Úřad vlády: Premiér Fiala bude v Paříži jednat s prezidentem Macronem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Před Úřadem vlády

Diskuze se zaměří také na další geopolitická témata spojená s ruskou agresí, konkrétně energetiku a podporu jádra a LNG. Premiér Fiala s prezidentem Macronem proberou i budoucí české předsednictví v Radě EU, které ČR přebírá 1. července 2022 právě po Francii. Tématem bude i vzájemná spolupráce obou zemí.

Termín:
7. června 2022

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Elektro automobily

Že jsou předražené se shodneme. Ale co s tím? To, že to jako politik budete jen říkat je podle mě žalostně málo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Školy oceňují VZPouru úrazům

22:31 VZP: Školy oceňují VZPouru úrazům

Projekt VZPoura úrazům motivuje k zodpovědnému přístupu ke zdraví, k bezpečnosti a varuje před zbyte…