Úřad vlády: Vedoucí Úřadu vlády se setkala se zástupci nadačního fondu Emil

18.10.2023 9:17 | Tisková zpráva

Vedoucí Úřadu vlády Jana Kotalíková se v úterý 17. října ve Strakově akademii setkala se zástupci nadačního fondu Emil. Setkání se účastnil rovněž předseda Národní sportovní agentury Ondřej Šebek.

Úřad vlády: Vedoucí Úřadu vlády se setkala se zástupci nadačního fondu Emil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Před Úřadem vlády

Tématem setkání vedoucí Úřadu vlády a zástupců nadačního fondu Emil bylo předání certifikátu partnera pro 12. ročník Evropských her handicapované mládeže Emil Open. Jana Kotalíková převzala certifikát určený pro předsedu vlády Petra Fialu. Právě předseda vlády každoročně přejímá záštitu jak nad hrami, tak i nad dalšími akcemi nadačního fondu Emil. 

Anketa

Vítáte konsolidační balíček, který vláda protlačila Sněmovnou?

2%
96%
hlasovalo: 31651 lidí

„Chtěla bych nadačnímu fondu Emil poděkovat za pořádání her pro handicapované děti a popřát spoustu dalších vydařených ročníků. Jsem ráda, že budu moci panu premiérovi předat certifikát partnera nad dalším ročníkem her handicapované mládeže,“ uvedla vedoucí Úřadu vlády Jana Kotalíková.

„Chtěl bych velmi ocenit aktivitu pořadatelů soutěže mentálně handicapovaných sportovců a poděkoval organizátorům za jejich úsilí v této činnosti, které pomáhá zkvalitnit život našich hendikepovaných spoluobčanům. Tato aktivita zároveň přináší radost z pohybu nejen jim ale i jejich blízkým. Za Národní sportovní agenturu mohu přislíbit zástupcům pořadatele hledání možnosti podpory tohoto skvělého a potřebného projektu v budoucím období,“ dodal Ondřej Šebek, předseda Národní sportovní agentury, který se setkání na Úřadu vlády také účastnil.

Nadační fond Emil letos pořádal již 12. ročník Evropských her handicapované mládeže. Dohromady se předešlých ročníků účastnilo přes 5000 mladých sportovců z více než 23 zemí Evropy.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Klára Dostálová byl položen dotaz

osobnosti ANO

Dobrý den, paní Dostálová, překvapil mě průzkum, podle kterého vás řada lidí nezná. Je pravdou, že já se o politiku dost zajímám a díky PL vás i znám. Ale napadá mě jedna věc, není chybou, že za ANO vystupují stále ti stejní? Babiš-Schillerová-Havlíček, občas vy nebo pan Nacher? Není potřeba, aby ge...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ombudsman: Po zvýšení příspěvku na péči je nutné zajistit i jeho pravidelnou valorizaci

22:04 Ombudsman: Po zvýšení příspěvku na péči je nutné zajistit i jeho pravidelnou valorizaci

Zvýšení příspěvku na péči, které v pátek odsouhlasila Poslanecká sněmovna, se nevztahuje na nejnižší…