Úspěch Českého rozhlasu a Radioservisu v nominaci na ceny Audiokniha roku

21.04.2016 21:00

Český rozhlas a jeho dceřiná společnost Radioservis se i v letošním roce aktivně zúčastní odborné ankety Audiokniha roku, jejíž třetí ročník pořádá Asociace vydavatelů audioknih.

Úspěch Českého rozhlasu a Radioservisu v nominaci na ceny Audiokniha roku
Foto: red
Popisek: Český rozhlas
reklama

O ceny v anketě bude letos usilovat 76 titulů od 21 vydavatelů, sedmnáctičlenná odborná porota do užší nominace vybrala hned 12 titulů z produkce nakladatelství Radioservis. Jedním z partnerů cen Audiokniha roku je veřejnoprávní Český rozhlas.

„Tituly nakladatelství Radioservis jsou zastoupeny v osmi z celkového počtu deseti kategorií. V užší nominaci kategorie o nejlepšího interpreta hájí dokonce všichni tři nominovaní barvy Radioservisu, respektive Českého rozhlasu. Tato fakta jasně dokazují, že naše produkce patří v České republice k absolutní špičce,“ uvedla po zveřejnění užší nominace ředitelka Radioservisu Kateřina Konopásková.

Cena Audiokniha roku byla poprvé vyhlášena v roce 2014, letošní novinkou je rozdělení interpretů na samostatnou ženskou a mužskou kategorii a také kategorie o nejlepší obal. Součástí ankety je i Cena posluchačů, která je volně otevřená široké veřejnosti a pro jeden ze 76 titulů je možné hlasovat do konce dubna na internetové adrese www.audiokniharoku.cz/cena-posluchacu. Vítěze ocenění v rámci jednotlivých kategorií zveřejní profesní sdružení Asociace vydavatelů audioknih v pátek 13. května 2016 v rámci veletrhu Svět knihy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Na velitelství mise EUTM v Bamaku se vystřídali čeští vojáci

22:45 Armáda ČR: Na velitelství mise EUTM v Bamaku se vystřídali čeští vojáci

Tento slavnostní akt byl neobvyklý tím, že českou vlajku předal do rukou nového velitele uskupení, k…