Úspěšné Kroužky po patnácti letech otevírají franšízy

25.02.2014 10:09

Oblastní franšízy otevírá obecně prospěšná společnost Kroužky, která úspěšně funguje již patnáct let zejména v Praze a okolí a její kroužky navštěvuje více než 10 000 dětí. Nyní chce metodiku, kdy většina kroužků stojí rodiče pouhých 650 korun na pololetí, poskytnout partnerům z ostatních krajů ČR, kterým se tak otevírá příležitost k vlastnímu podnikání.

Úspěšné Kroužky po patnácti letech otevírají franšízy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Děti - ilustrační foto

„Franšízantům poskytneme úplný manuál k založení a provozu společnosti,“ říká Marie Růžičková, ředitelka Kroužky o.p.s. „Přitom nepotřebují k zahájení činnosti velký kapitál, vstupní franšízový poplatek bude jen o něco vyšší než běžná měsíční mzda,“ dodává ředitelka společnosti, podle které je ideální franšízantkou žena s pedagogickým vzděláním, obchodním a komunikačním talentem, jíž například právě končí rodičovská dovolená.

Hlavními výhodami pro děti a rodiče, kteří dávají děti do Kroužků, je jednak nízká cena (za většinu kroužků se platí od 650 Kč za školní rok) a jednak skutečnost, že se zájmové aktivity odehrávají přímo ve školách a školkách. Děti proto není potřeba nikam vozit. Společnost nyní navíc zavedla i elektronické třídní knihy, díky nimž přijde po skončení kroužků rodičům email s programem kroužku. Kroužky o.p.s. také vydávají vlastní knihy a příručky ke kroužkům. Jednotlivé kroužky navštěvuje náhodně inspektorka společnosti a kontroluje práci lektorů.

Kroužky o.p.s. dětem od 3 do 15 let poskytuje zájmovou činnost jednak v tradičních oblastech jako jsou výtvarné kroužky, dětský aerobic a tanečky, bojové sporty či angličtina, hitem posledních let se ale stává vaření a vědecké pokusy. Úspěšně již funguje franšíza ve Východních Čechách, kterou vede Květa Štěrbová. Zde je nejvíc populární kroužek futsalu.

Kroužky o.p.s. organizuje zájmové kroužky pro děti v mateřských a základních školách zejména v Praze. Před patnácti lety ji založila Marie Růžičková, která pochází z Chrudimi a vystudovala střední pedagogickou školu. Kroužky od Kroužků o.p.s. navštěvuje na 10 tisíc dětí z mateřských a základních škol, převážně z Prahy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: Tmavá čokoláda může obsahovat kadmium

22:21 dTest: Tmavá čokoláda může obsahovat kadmium

Tmavá neboli hořká čokoláda je nejen oblíbená, ale i považována za zdravou. Testy dánské spotřebitel…