Ústavní soud: Byly naplněny podmínky pro uvalení vazby na obviněného z omezování osobní svobody? Je třeba vycházet ze stavu daného v době rozhodování soudu

27.03.2016 16:15 | Zprávy

I. senát Ústavního soudu (soudkyně zpravodajka Kateřina Šimáčková) vyhověl ústavní stížnosti stěžovatele a zrušil usnesení Krajského soudu v Hradci Králové, neboť jím byla porušena základní práva stěžovatele na osobní svobodu a na spravedlivý proces.

Ústavní soud: Byly naplněny podmínky pro uvalení vazby na obviněného z omezování osobní svobody? Je třeba vycházet ze stavu daného v době rozhodování soudu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vchod do budovy Ústavního soudu

Právní věta:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Referendum

Paní senátorko, zajímal by mě váš názor na uzákonění referenda u nás? Jste nebo nejste pro? A z jakých důvodů jste případně proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP: Stavba dalšího úseku metra D začala

7:14 DPP: Stavba dalšího úseku metra D začala

U křižovatky Libušské a Kunratické ulice v Praze 4, na staveništi ND1, včera Dopravní podnik hl. m. …