Ústeckou nemocnici navštíví místopředseda vlády Babiš s ministrem životního prostředí Brabcem

25.09.2016 9:31 | Zprávy

Do Krajské zdravotní, a. s., ústecké Masarykovy nemocnice zavítá 1. místopředseda vlády České republiky a ministr financí České republiky Ing. Andrej Babiš v doprovodu ministra životního prostředí České republiky Mgr. Richarda Brabce.

Ústeckou nemocnici navštíví místopředseda vlády Babiš s ministrem životního prostředí Brabcem
Foto: Krajská zdravotní
Popisek: Nemocnice Ústí nad Labem, Krajská zdravotní.

Cílem jejich návštěvy bude setkání s managementem a zaměstnanci Krajské zdravotní, a. s., a prohlídka vybraných oddělení ústecké Masarykovy nemocnice.

Setkání představitelů vlády se zaměstnanci Krajské zdravotní, a. s., a novináři proběhne v úterý 27. září.

Z programu návštěvy:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

A to, že sedíte ve vládě s řadou bývalých komunistů vám nevadí?

A nemyslíte, že ta provokace s rudým právem byla zbytečná? Máte to zapotřebí? Nemyslíte, že by bylo lepší se s prezidentem snažit spíš usmířit a najít cestu, jak spolu v zájmu ČR spolupracovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Úřad vlády: Tripartita se zabývala problematikou celoživotního vzdělávání

16:08 Úřad vlády: Tripartita se zabývala problematikou celoživotního vzdělávání

V pondělí 9. března 2026 se ve Strakově akademii uskutečnila 182. plenární schůze Rady hospodářské a…