Ústecký kraj: Dotační programy na podporu podnikání v roce 2023

08.01.2023 13:30 | Tisková zpráva

Podnikatelskými subjekty oblíbený a každoročně vyhlašovaný dotační program „Podpora začínajících podnikatelů v Ústeckém kraji“ bude v letošním roce nahrazen dotačním programem financovaným v rámci Operačního programu Spravedlivá transformace, spravovaným Ministerstvem životního pro-středí ČR.

Ústecký kraj: Dotační programy na podporu podnikání v roce 2023
Foto: Ústecký kraj
Popisek: Ústecký kraj, logo.

Administrátorem bude odbor podpory podnikání, inovací a transformace Krajského úřadu Ústeckého kraje. Dotace budou poskytovány formou voucherů, které budou podnikatelé moci využít na realizaci projektů, zaměřených na tři typy podporovaných oblastí, kterými budou rozvoj podnikání, digitalizace a inovace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NZM: Vyzkoušejte si život v hospodářství na vlastní kůži

22:03 NZM: Vyzkoušejte si život v hospodářství na vlastní kůži

Národní zemědělské muzeum v Praze nabídne návštěvníkům Pražské muzejní noci nevšední zážitkový večer…