Ústecký kraj: Žáci vědí, jak se bezpečně chovat na internetu. Získali za to ceny

22.04.2022 21:01 | Tisková zpráva

Internet – dobrý sluha, špatný pán. V dnešní době je stále aktuálnější znalost on-line prostředí a s ním spojená problematika elektronické bezpečnosti. Žáci a studenti základních a středních škol se opět mohli zapojit do soutěže s projektem „Kraje pro bezpečný internet“ a vyhrát hodnotné ceny. Na Krajském úřadě Ústeckého kraje proběhlo předání cen výhercům krajského kola finále této soutěže.

Ústecký kraj: Žáci vědí, jak se bezpečně chovat na internetu. Získali za to ceny
Foto: Ústecký kraj
Popisek: Ústecký kraj, logo.

Ceny výhercům předala radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jindra Zalabáková. Smyslem soutěže je podpora prevence v oblasti elektronické bezpečnosti mládeže a preventivní aktivity snižující míru elektronické kriminality na území jednotlivých krajů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Sudetoněmecký landsmanšaft

Co vím, tak ho podporujete. Vám nevadí, že usilují o prolomení Benešových dekretů? Jestli chtějí smíření, tak se ptám proč o to usilují? A zda je prolomení nebo vůbec jejich otevření něco, s čím byste souhlasil?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: V Holešovicích vznikne nové moderní hřiště pro psy

10:29 MHMP: V Holešovicích vznikne nové moderní hřiště pro psy

Rada hl. m. Prahy schválila vyhlášení zakázky na výstavbu nového hřiště pro psy v Holešovicích, konk…