Už podruhé vodní hladinu Lipna v jižních Čechách rozezní Heidi Janků, Anna Julie Slováčková, Petr Vondráček, Yvetta Blanarovičová nebo Martin France

11.06.2021 10:18

Po úspěšném loňském prvním ročníku se zpěvák a producent Martin France ve spolupráci s Turistickým spolkem Lipenska rozhodl uspořádat 2. ročník této akce pod názvem „Jedeme dál…" Lipensko 2021. Původní termín, který se měl konat již v květnu, přesunuli pořadatelé díky koronaviru na druhou půlku června.

Už podruhé vodní hladinu Lipna v jižních Čechách rozezní Heidi Janků, Anna Julie Slováčková, Petr Vondráček, Yvetta Blanarovičová nebo Martin France
Foto: Martin France
Popisek: Interprety letošního ročníku čeká například návštěva Stezky v korunách stromů

Po nekonečném nouzovém stavu se organizátoři v letošním roce zaměřili přirozeně na postupné znovunastartování kultury, cestovního ruchu, a především setkávání se mezi spoluobčany, a to nejen Jihočeského kraje.

Celý V.I.P. Press trip, kdy hlavní aktéři budou propagovat krásu Lipenska, se uskuteční od 21. do 24. 6. 2021 + bonusový koncert k celé akci se odehraje na parníku Smetana ve středu 23. 6. 2021 od 18 hodin. Vstupenky je možné zakoupit v omezeném počtu 50 míst.

plakát

Tento pokoronavirový projekt dostal punc ve formě záštity hejtmana Jihočeského kraje Martina Kuby a ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové.

Na interprety letošního ročníku čeká například návštěva Stezky v korunách stromů a zároveň sjezd tubusem z výšky této dřevěné stavby včetně jízdy na koloběžkách z vrcholu, dále návštěva Hotelu České Žleby s připraveným minigolfem a návštěvou místní parohaté zvířeny v přilehlých lesích, nebo adrenalinový rafting po Vltavě, překrásné město Rožmberk a podobné lahůdky.

Heidi Janků a Martin France

A koho že letošní ročník přivane na české moře Lipenska? Těšit se můžete například na zpěváka, herce a moderátora Petra Vondráčka, v současné době už vlastně legendární zpěvačku, příležitostnou herečku a též moderátorku s jejím nesmrtelným hitem „Když se načančám" Heidi Janků, hlavní tvář Nadačního systému La Sophia, herečku a muzikálovou zpěvačku Yvettu Blanarovičovou nebo současnou herečku seriálu Ordinace v Růžové zahradě a zpěvačku Annu Julii Slováčkovou. Těšit se můžete i na muzikálovou Kleopatru Radku Fišarovou, filmového snowborďáckého frajírka a velkého sporťáka Braňo Poláka nebo již zmíněného zpěváka, herce a producenta Martina France.

Anička Slováčková s matkou Dádou Patrasovou

Letos si v rámci koncertu na parníku Smetana můžete dopřát navíc možná i nějaké to překvapení, ale to už fakt až pro návštěvníky parníku.

Ze snad, už společného a bezproblémového setkání je potěšení na naší straně.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Věslav Michalik (STAN), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Armáda ČR: První střelby strakonických vojáků na misi v Litvě

22:30 Armáda ČR: První střelby strakonických vojáků na misi v Litvě

Strakoničtí vojáci absolvovali střelby z protiletadlových raketových kompletů RBS-70. Spojené byly h…