Užijte si ve dvojici valentýnský víkend v Lázních Luhačovice

05.02.2015 14:17 | Zprávy

Luxusní ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotel v Luhačovicích připravil i letos bohatý valentýnský balíček pro zamilované dvojice, které chtějí strávit ve dnech 12-15. 2. 2015 nezapomenutelný prodloužený víkend plný relaxu. Valentýnský balíček za 6985 Kč na osobu zahrnuje 3x přenocování, polopenzi, valentýnskou večeři ve vyhlášené Francouzské restauraci se 4-chodovým menu, volné vstupy do wellness centra a fitness centra, relaxační bublinkovou koupel, parafínový obklad zad, masáž, orientální rituál Rasul, valentýnský dárek a další benefity. Informoval o tom Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný ředitel Lázní Luhačovice a. s.

Užijte si ve dvojici valentýnský víkend v Lázních Luhačovice
Foto: Lázně Luhačovice
Popisek: ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotel, Francouzská restaurace

„Obdarujte svou partnerku nebo partnera krásným dárkem ke dni svatého Valentýna, který je svátkem všech zamilovaných. Víkend v luxusním čtyřhvězdičkovém ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu okouzlí nezaměnitelnou atmosférou luhačovických lázní, s širokým rozsahem wellness služeb. Magnetem je volný vstup do wellness centra ve stylu starořímských lázní, který zahrnuje řadu relaxačních procedur. Okouzlí i stylová Francouzská restaurace. Nechybí ani pravidelný kulturní program ve vyhlášeném nočním klubu s prvorepublikovou atmosférou. Relax umocněn špičkovými službami, je tou nejlepší příležitostí, jak příjemně strávit výjimečné dny. Alexandria je vlajkovou lodí wellness pobytů v Lázních Luhačovice. Samozřejmostí je půjčení županu, nebo WIFI na pokoji zdarma,“ konstatoval J. Dědek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: partner ParlamentníchListů.cz

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Národní muzeum: 100 pokladů, 100 příběhů

7:05 Národní muzeum: 100 pokladů, 100 příběhů

Právě probíhá výjimečná výstava vzácných klenotů císařských sbírek z Národního palácového muzea v Ná…