V Nové Karolině startuje originální projekt Forum Live

18.02.2014 8:50 | Zprávy

V ostravském nákupním a zábavním centru Forum Nová Karolina Valentýnem o víkendu odstartoval originální projekt Forum Live. Cílem projektu Forum Live je vytvoření stálého a trvalého konceptu kvalitní zábavy od pátku do neděle v centru města Ostravy. Obchodní a zábavní centrum Forum Nová Karolina tímto rozšiřuje své dosavadní aktivity v oblasti kultury a zábavy.

V Nové Karolině startuje originální projekt Forum Live
Foto: ostrava.cz
Popisek: Ostravská radnice

„Nový projekt Forum Live zastřešuje všechny naše aktivity do formátu, který nabízí Ostravanům více zábavy, kultury a sportovního vyžití v centru města. Jsme partnerem mnoha sportovních a kulturních projektů města Ostravy a sami úspěšně mnoho charitativních a kulturních akcí realizujeme. Aktivně se zapojujeme do dění města, jehož jsme již skoro dva roky nedílnou součástí. Již samotná poloha přímo v centru města nás zavazuje k tomu být všem obyvatelům dobrým sousedem,“ uvádí marketingový manažer nákupního a zábavního centra Forum Nová Karolina Ostrava Tomáš Lučan.

Cílem nového projektu Forum Live je vytvoření stálého konceptu kvalitní zábavy v centru Ostravy. „V rámci projektu budou každý měsíc realizovány dvě víkendové akce na konkrétní téma. První akcí projektu byl v našem nákupním a zábavním centru valentýnský víkend určený nejen všem zamilovaným. O dalších víkendech to bude černobílý, antistresový nebo retro víkend. Forum Live zahájí páteční zavírání, které nabídne návštěvníkům pohodové ukončení pracovního týdne. Bude pozvánkou k posezení s kolegy z práce a přáteli. Sobotní party poskytne bohatou zábavu, která se v létě rozšíří také na naše venkovní terasy. Nově naše nedělní studio Karolínka nabídne divadelní představení a animační programy pro děti. V rámci nového projektu Forum Live jsme rozšířili stávající spolupráci a podporu občanského sdružení Klauni z Balónkova, které díky svým divadelním představením a uměleckým vystoupením podporují psychickou pohodu hospitalizovaných dětí v nemocnicích, dětských domovech a léčebnách. Při realizaci tematických víkendů dáme prostor mnoha umělcům a souborům z našeho regionu, které tímto chceme oslovit s možnou nabídkou spolupráce s námi. Věříme, že vybraná témata a připravený program během celého roku pobaví všechny návštěvníky našeho nákupního a zábavního centra. Všechny k návštěvě srdečně zveme!“ říká Tomáš Lučan s tím, že aktuální program jednotlivých akcí se zájemci dozvědí včas na webových stránkách www.forumnovakarolina.cz nebo na facebooku.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Bc. Filip Turek byl položen dotaz

Motoristé - Přísaha

Dobrý den pane Turku. Bude pokračovat i v dalších volbách spolupráce těchto dvou subjektů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká pošta je jedním z pilířů rozvoje venkova

19:09 Česká pošta je jedním z pilířů rozvoje venkova

97 starostek, starostů a zástupců obcí přišlo debatovat na konferenci Česká pošta, partner venkova 2…