V čele chirurgického oddělení P-P Kliniky Kladno stojí MUDr. Tomáš Bureš

02.03.2015 14:40

Kladno, 23. února 2015 – Chirurgické oddělení P-P Kliniky Kladno získalo od počátku roku nového vedoucího lékaře. Stal se jím zkušený cévní chirurg, MUDr. Tomáš Bureš. Společnost EUROCLINICUM, která P-P Kliniku Kladno provozuje, se tímto krokem zaměřila na další rozvoj chirurgického oddělení kliniky.

V čele chirurgického oddělení P-P Kliniky Kladno stojí  MUDr. Tomáš Bureš
Foto: P-P klinika
Popisek: MUDr. Tomáš Bureš

Nový vedoucí lékař chirurgického oddělení MUDr. Tomáš Bureš se specializuje především na cévní chirurgii, kterou v minulosti rozvíjel v Oblastní nemocnici Kladno. Jeho cílem je
v P-P Klinice Kladno rozšířit spektrum chirurgických zákroků a nabídnout pacientům moderní a vysoce kvalitní lékařskou péči. „Věříme, že MUDr. Tomáš Bureš na novém pracovišti uplatní své dosavadní zkušenosti a pomůže chirurgickému oddělení v dalším rozvoji,“ uvedl
Ing. Václav Vachta, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EUROCLINICUM.

 

Zdravotnický holding EUROCLINICUM

Zdravotnický holding EUROCLINICUM a.s. patří v České republice k největším zdravotnickým skupinám s celkovými tržbami přesahujícími 1,7 mld. Kč. Do holdingu patří vedle nemocnic, poliklinik, laboratoří a lékáren například také pražské kliniky prémiové péče Canadian Medical Care, Medicover, Mediconet nebo leader na trhu pracovně lékařských služeb společnost Kardia, která disponuje hustou sítí smluvních lékařů po celé ČR. Vlastníkem EUROCLINICUM a.s. je fond soukromého kapitálu Tuffieh Funds. Zakládajícím partnerem a vlastníkem fondu je Jan Blaško.

MUDr. Tomáš Bureš je absolventem 2. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Své znalosti dále rozvíjel na odborných stážích v Itálii a Německu, kde se kromě cévní chirurgie věnoval také oblasti herniologie, tedy léčbě kýly. Současně je také členem výkonného výboru České herniologické společnosti. „Jsme rádi, že na našem pracovišti v Kladně můžeme přivítat tohoto špičkového odborníka. S přispěním MUDr. Tomáše Bureše budeme pokračovat ve zkvalitňování a rozšiřování péče pro naše pacienty,“ dodal Ing. Václav Vachta.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Úřad vlády při příležitosti oslav vzniku Československa zpřístupní Kramářovu vilu

15:39 Úřad vlády při příležitosti oslav vzniku Československa zpřístupní Kramářovu vilu

V pondělí 28. října 2019 bude veřejnosti zpřístupněna Kramářova vila, nacházející se v pražských Le…