V čele pražské hospodářské komory stojí Roman Pommer

13.11.2015 17:39

Novým předsedou představenstva pražské hospodářské komory se stal Roman Pommer, který je zároveň i viceprezidentem HK ČR. Zvolilo ho Shromáždění delegátů HKP, které se sešlo 13. listopadu 2015. Delegáti rovněž rozhodli, že sníží počet členů představenstva pražské komory z patnácti na jedenáct členů.

V čele pražské hospodářské komory stojí Roman Pommer
Foto: Archiv RP
Popisek: Roman Pommer, viceprezident Hospodářské komory ČR pro živnostenské podnikání

Místopředsedou představenstva byl zvolen dlouholetý člen komory František Blažek (fyzická osoba) a členem představenstva se stal Ing. Pavel Hadinec (PP ADVISORS, a.s.).

Noví členové vedení Hospodářské komory hl.m. Prahy byli Shromážděním delegátů voleni poté, co byl v květnu odvolán z funkce předseda představenstva HKP Petr Kužel. Členové komory mu tehdy vyslovili nedůvěru, protože 6 členů představenstva nemělo platný mandát, aby své funkce mohli zastávat.

Roman Pommer je viceprezidentem Hospodářské komory České republiky od roku 2014. V jeho kompetenci jsou zejména cechy a řemesla. „Ve funkci předsedy představenstva se chci zasadit o prohloubení vztahů mezi HK ČR, HKP a obvodními pražskými komorami. Jde mi také o znovunastavení a zkvalitnění procesů a legislativy tak, aby byly prospěšné našim členům. Aby komora na všech svých úrovních byla opravdu důvěryhodným partnerem členským firmám, vládě, pražskému magistrátu i městským částem,“ řekl po svém zvolení Roman Pommer.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Muzeum romské kultury: Návrat důstojnosti pietnímu místu v Letech

22:11 Muzeum romské kultury: Návrat důstojnosti pietnímu místu v Letech

Muzeum romské kultury, s.p.o. ve spolupráci s Romea o.p.s. pořádá v pátek 2. 3. 2018 od 13 hodin ve …