V rámci příprav na LTE Vodafone čtyřikrát rozšiřuje optickou síť

29.10.2012 12:20 | Zprávy

Vodafone se připravuje na příchod LTE a rozšiřuje svou páteřní síť o 4 500 kilometrů optických vláken. Díky tomu se délka optické sítě využívané zákazníky Vodafonu zvýší na celkových 6 000 kilometrů.

V rámci příprav na LTE Vodafone čtyřikrát rozšiřuje optickou síť
Foto: red
Popisek: Vodafone

Spolu s nedávným spuštěním technologie HSPA+ DC ve 44 městech je to další krok ke zvýšení kapacity a rychlosti současných i budoucích datových přenosů. Nová optická síť propojí v průběhu roku 2013 více než 70 měst České republiky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Co by měla podle vás EU udělat?

Myslím v reakci na válku na Ukrajině? Jak by měla přistoupit k Rusku, která válku rozpoutalo a k pomoci napadené Ukrajině? Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Zlín poprvé v historii přivítala osm set tisícího návštěvníka

22:03 Zoo Zlín poprvé v historii přivítala osm set tisícího návštěvníka

Zlínská zoo přepisuje historické tabulky návštěvnosti. Ve čtvrtek 25. 12. 2025 v 10:14 přivítal ředi…