VIP vstupenky na jubilejní Czech Truck Prix jsou v prodeji

7. 6. 2017 16:29

Užít si jubilejní 25. ročník prestižního závodu evropského šampionátu okruhových tahačů (ETRC) Czech Truck Prix na mosteckém autodromu s veškerým komfortem může každý. Výjimečný zážitek umožní zakoupení VIP vstupenky, závod se jede o víkendu 2. a 3. září. „VIP i běžné vstupenky na Czech Truck Prix už nabízíme na našich webových stránkách v sekci Vstupenky,“ uvedla obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

VIP vstupenky na jubilejní Czech Truck Prix jsou v prodeji
Foto: Autodrom Most
Popisek: Autodrom Most - VIP vstup

VIP vstupenka podle ní zaručí naprosté pohodlí a spoustu výhod. „Závody si pořádně užijete a vychutnáte si pocit zapáleného fanouška se vším všudy. VIP vstupenka také otevře leckteré dveře a prostory, kam se ostatní diváci nedostanou,“ vyjmenovala klady exkluzivního postavení VIP hosta.

VIP vstupenka opravňuje k přítomnosti na startovním roštu před zahájením vybraného závodu, prohlídce zázemí závodního týmu, vstupu do parkoviště závodních strojů, celodennímu občerstvení včetně nápojů, odstavení vozidla v paddocku v blízkosti VIP stanu, welcome drinku, obdržení upomínkového dárku, vstupu na VIP terasu, losování o ceny, přednostnímu vstupu na atrakce na diváckém svahu či účasti v adrenalinovém programu na polygonu. „VIP stan pro hosty umístíme v bezprostřední blízkosti závodní dráhy a startovní věže,“ upřesnila Svobodová.

K této nabídce pak VIP hosté mohou samozřejmě využít i všech dalších atrakcí, jež jsou součástí doprovodného programu. Zahrnuje autogramiády jezdců, tiskové konference s jezdci po skončení jednotlivých závodů, závodní simulátor či kaskadérskou show.