VLS: Mezigenerační předvánoční akce pro šumavské seniory

23.12.2019 21:29 | Zprávy

Jedním ze splněných přání seniorů z Domova důchodců v Horní Plané na Šumavě se i letos stalo společné vánoční tvoření s lesní pedagožkou VLS a dětmi z místní základní školy. Radost všem udělala také jedlička od Vojenských lesů a statků, jmelí i pečení perníčků.

VLS: Mezigenerační předvánoční akce pro šumavské seniory
Foto: vls.cz
Popisek: Vojenské lesy a statky ČR, s. p. - logo

Mezigenerační předvánoční setkání v domově pro opuštěné seniory v Horní Plané se díky lesní pedagožce VLS Růženě Heřmánkové stává tradicí. I letos se na začátku adventu sem dorazili školáci z místní základky, aby strávili s obyvateli domova důchodců pár adventních chvil nad výrobou dekorací, cukroví a zdobením jedličky, kterou darovaly VLS.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?

Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS ČR: Povodně 2024? Masivní nasazení, tisíce evakuovaných a adrenalinové záchrany

13:04 HZS ČR: Povodně 2024? Masivní nasazení, tisíce evakuovaných a adrenalinové záchrany

Před rokem zasáhla Českou republiku tlaková níže Boris, která s sebou přinesla velice silný vítr a r…