Jako reakci na provozní výzvy, kterým dnes firmy čelí při vytváření, správě, zabezpečování vhodného výběru zaměstnanců a vyhodnocování funkčnosti IT provozu, představila dnes společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW), globální lídr v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, na konferenci VMworld® 2012 nové služby Cloud Ops týkající se duševního vlastnictví, poradenství, transformace a vzdělávání. Cloud Ops od VMware pomůže s přechodem IT k novému provoznímu modelu pro cloud computing, který má potenciál urychlit doručení nových firemních hodnot a inovací.
Cloud Ops je součástí rozsáhlého cloudového řešení, které dnes představil VMware, čerpá ze zkušeností společnosti VMware, která pomáhá stovkám klientů po celém světě zorientovat se ve složitých rozhodovacích procesech ohledně vybudování, spuštění a optimalizace veřejných a privátních cloudových prostředí. Z ověřených postupů a implementací vychází nový provozní model. IT se posouvá od reaktivního, taktického vztahu s podnikáním do role strategického partnera, který firmám pomáhá zajistit inovace a konkurenční výhodu.
„Zákazníci podílející se na vývoji Cloud Ops si uvědomují, že dosahují výrazně lepší efektivity, pružnosti a spolehlivosti,“ řekl Carl Eschenbach, provozní ředitel (COO) a vicepresident společnosti VMware. „Dokonce jsme byli svědky toho, jak někteří zákazníci VMware snížili své provozní náklady na práci o 25 %, a mohli tak některé zdroje využít pro reinvestici do nových služeb, které podpoří inovaci a odliší firmu od konkurence.“

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
autor: Tisková zpráva
Veřejná doprava
Dobrý den, když tak myslíte na ekologii, proč v Praze není hromadná doprava pro všechny zdarma?
Další články z rubriky

11:14 Finanční správa se soustředí na stovky milionů nepřiznaných tržeb e-shopů
Finanční správa spustí na konci srpna kontrolní akci s názvem EMPORION, ve které se zaměří na přizná…
- 7:33 ČSÚ: Meziroční růst cen potravin opět zrychlil
- 22:42 Česká pošta: Zpráva o udržitelném rozvoji za rok 2024
- 19:44 SFŽP: O hrdinech zelené energie i spravedlivé transformaci
- 16:47 Ústavní soud: K právním okolnostem aktivního ukončení života
- 13:43 Nadace ČEZ: Osvětlení přechodu zvýší bezpečnost chodců v Lázních Bohdaneč