VMware rozšiřuje portfolio řešení pro hybridní cloud o nové funkce

29.08.2018 17:43

Nová vylepšení platformy pro cloudovou správu VMware vRealize Cloud Management Platform umožňuje vývojářům budovat bezpečnější aplikace s konzistentním provozem v libovolném cloudu.

VMware rozšiřuje portfolio řešení pro hybridní cloud o nové funkce
Foto: VMware
Popisek: Společnost VMware, Inc.

Společnost VMware, Inc. (NYSE: VMW) na konferenci VMworld 2018 US představila novinky ve svém portfoliu infrastrukturního a řídicího softwaru pro hybridní cloud, které zákazníkům usnadní digitální transformaci. VMware uvádí nové vydání vSphere Platinum Edition s lepšími možnostmi zabezpečení aplikací a infrastruktury, nové vydání vSAN usnadňující zavádění hyperkonvergované infrastruktury (HCI) a inovace v platformě pro cloudovou správu VMware vRealize (CMP), které zákazníkům pomohou v libovolném cloudu poskytovat infrastrukturu s bezpečnějším a konzistentnějším provozem usnadňující práci vývojářům.

VMware stojí za významnými inovacemi, které mění podobu IT a podnikových procesů, a věří, že úspěšný digitální podnik potřebuje bezpečné a flexibilní digitální základy. Interoperabilní softwarová řešení společnosti VMware pro cloud, mobilitu a zabezpečení tvoří bezpečnější a flexibilnější základy, které zákazníkům umožňují reagovat na nové příležitosti i hrozby a poskytovat libovolnou aplikaci z libovolného cloudu pro libovolné zařízení.

„Potřeby a priority našich zákazníků jsou sice velmi různorodé. My se soustředíme na takové inovace, abychom jim poskytli digitální základy, které naplní jejich budoucí potřeby v oblasti IT a zároveň jim pomohou získat maximální užitek ze stávající infrastruktury,“ říká Rajiv Ramaswami, provozní ředitel společnosti VMware pro produkty a cloudové služby. „Neustále investujeme do vývoje infrastrukturního softwaru pro výpočetní, síťové a úložné zdroje a jejich správu, na který se mohou zákazníci spolehnout, a který bude bezpečněji a efektivněji sloužit jejich aplikacím, datům, pracovníkům a procesům a podporovat jejich obchodní rozvoj po desítky let.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lesy Praha: Pětice nemocných akátů ze Sokolovské zmizí, nahradí je jerlíny a dřezovec

22:02 Lesy Praha: Pětice nemocných akátů ze Sokolovské zmizí, nahradí je jerlíny a dřezovec

Ze stromořadí v Sokolovské ulici v Praze 9 koncem října odstraníme pět akátů, které jsou ve velmi šp…