VŠCHT: Jak důležitá je chemie pro náš život? Odpověď dá 30. ročník letní školy

24.08.2016 17:09 | Zprávy

„Nechte se inspirovat nejnovějšími vědeckými poznatky v různých oborech chemie a užijte si přátelskou atmosféru, která zde panuje již 30 let.“ Těmito slovy zahájil profesor Zdeněk Bělohlav, prorektor pro pedagogiku VŠCHT Praha, jubilejní ročník Letní školy pro středoškolské pedagogy a studenty středních škol. V Ballingově sále Národní technické knihovny mu naslouchalo téměř 300 účastníků z celé republiky, které čeká třídenní program na téma Chemie pro život.

VŠCHT: Jak důležitá je chemie pro náš život? Odpověď dá 30. ročník letní školy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vysoká škola chemicko-technologická

Pro studenty jsou připraveny primárně interaktivní laboratorní bloky, v jejichž rámci si mohou vyzkoušet moderní pracovní postupy a špičkové přístroje pořízené v loňském roce za téměř půl miliardy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Jak jste se dostal k utajovaným informacím?

Proč to nechcete prozradit? Nebo o ničem nevíte a zase jste lhal? A budete žádat o vyšší prověrku? Myslíte, že máte šanci ji vůbec dostat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

CzechInvest a ČEPS prohlubují spolupráci na inovacích v energetice

22:31 CzechInvest a ČEPS prohlubují spolupráci na inovacích v energetice

Agentura CzechInvest a provozovatel přenosové soustavy ČEPS pokračují ve strategickém partnerství.