VTÚ: Akreditovaná zkušební laboratoř č. 1103 zavádí novou technologii

19.03.2016 14:02 | Zprávy

Vojenský technický ústav, s.p. připravuje ve svém odštěpném závodu Vojenský technický ústav pozemního vojska Vyškov spuštění 3D stendu pro zkoušky mechanické odolnosti zařízení.

VTÚ: Akreditovaná zkušební laboratoř č. 1103 zavádí novou technologii
Foto: VTÚ
Popisek: VTÚ

Jeho hlavní výhodou je možnost zkoušení zařízení ve všech třech osách současně, což znamená snížení času nutného pro zkoušení potřebných parametrů. Potenciálním zákazníkům budou nabízeny zkoušky podle nejnovějších světových parametrů a technických norem.

Základní technické parametry 3D stendu:

- provozní pásmo: 5 Hz-150 Hz

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mírová dohoda

Vy to, s čím nyní přichází USA považujete za mírovou dohodu? Já to vidím tak, že vlastně jen nechává Ukrajinu napospas Rusku. Nebo v čem je podle vás kompromisní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Pyrotechnika bude při oslavách příchodu roku 2026 omezena podobně jako v minulých letech

7:23 MHMP: Pyrotechnika bude při oslavách příchodu roku 2026 omezena podobně jako v minulých letech

Novela zákona o pyrotechnice zpřísňuje pravidla pro prodej a používání zábavní pyrotechniky.