Vánoční stromy z Ralska opět míří do dětských domovů na Liberecku
02.12.2017 21:49 | Zprávy
„Jde o tradiční předvánoční akci, kterou nabízíme dětským domovům od roku 2006, většinou chtějí stromky pro každou „rodinku,“ tedy skupinu dětí, a jeden strom do společných prostor. Většinou jde o borovičky, tedy dřevinu, která na území Ralska dominuje,“ uvedl ředitel VLS v Mimoni Roman Vohradský.
Foto:
vls.cz
Popisek: Vojenské lesy a statky ČR, s. p. - logo
reklama
Vánoční stromky z bývalého vojenského újezdu domovům již tradičně státní lesnický podnik nabízí zdarma i s dovozem. Většinu stromků již lesníci rozvezli, aby si s nimi děti užily celý advent i Mikuláše.
Podle vás je v pořádku, že prezident zasahuje nebo chce zasahovat do programového prohlášení vlády? Že má možnost ovlivnit, koho jmenuje ministrem chápu, ale zasahovat do programového prohlášení je podle mě mimo jeho jurisdikci nebo ne?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.