Vánoční zpívání z balkónu

08.12.2020 12:12

Po velmi úspěšném jarním nouzovém "Zpívání z balkónu" na Bohdalci v Praze 10 se pořadatelé na poslední chvíli rozhoupali a byli zároveň přesvědčeni, aby uspořádali volné pokračování této už vlastně oblíbené akce, a tak vzniklo opět trochu netradičně "Vánoční zpívání z balkónu".

Vánoční zpívání z balkónu
Foto: Martin France
Popisek: Úspěšné Zpívání z balkónu bude mít i pokračování

Byť to celé tentokrát nejspíš proběhne v bundách a kuliších. Ale zato s vánoční výzdobou avizovaného balkónu. Interpreti opět zazpívají zcela zdarma, a to jen proto, aby připomněli, že kultura, byť i v těchto jejích těžkých časech, je stále živá a neumřela a že spoluobčanům nejenom Prahy 10 chtějí účinkující v této prapodivné době zkrátka zazpívat jen pro fajn náladu a budou se snažit i ve 2. vlně nouzového stavu vytvořit i úsměv na jejich tvářích.

Koncert se díky tomu, že se už brzy stmívá, bude konat od 15 hodin a bude trvat přibližně hodinu, a to v sobotu 12. 12. 2020 a hned následující sobotu 19. 12. 2020.

plakát

A koho že to publikum může vidět nejenom na balkónu v ulici V dolině 1515/1 c, ale ten den vždy též živě na Facebooku? Prostřídají se interpreti Marcela Březinová, Natálie Grossová, Martin France, Bohuš Matuš, Jitka Asterová, Radka Fišarová, Zuza Nová, Magda Malá, Markéta Zehrerová, Zbyněk Fric, Michaela Dolinová, Milan Šatník ad.

plakát

Zkrátka když nemůže být kultura na vánočních trzích, pódiích nebo v divadlech, jdou letos účinkující za vámi živě z balkónu a na Facebooku a to opět z Prahy 10.

V současné době hlavně zdraví a krásný advent vám, milí přátelé, přejí všichni protagonisté.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM: Hrad i podhradí v netradiční sousedské shodě

22:30 ÚZSVM: Hrad i podhradí v netradiční sousedské shodě

Pracoviště ÚZSVM v Jičíně prodalo formou přímého prodeje pozemky o výměře 532 m2 v katastrálním územ…