Ve vojenském újezdu Libavá se uskuteční ukázkový den cvičení Mobilizace

09.04.2017 19:45 | Zprávy

V pondělí 10. dubna 2017 se od 9.30 hodin uskuteční návštěvní den cvičení 73. tankového praporu a příslušníků aktivní zálohy s názvem Mobilizace 2017. V rámci ukázky bude jako ukončení etapy bojového a odborného stmelení prezentováno rotní taktické cvičení tankové roty s bojovou střelbou.

Ve vojenském újezdu Libavá se uskuteční ukázkový den cvičení Mobilizace
Foto: mocr.cz
Popisek: Budova Ministerstva obrany ČR

Cvičení Mobilizace 2017 probíhá ve dnech 3. až 12. dubna 2017 v prostorech posádky Přáslavice a Vojenského újezdu Libavá. Jeho námětem je mobilizační rozvinutí a činnost při uvádění do vyšších stupňů bojové pohotovosti. Hlavním cílem cvičení je prověřit činnost jednotky při plné bojové pohotovosti s praktickým nástupem aktivních záloh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Kmotři

Jak je podle vás možné, že tu vládnou stále kmotři, jak sama tvrdíte? Co je podle vás špatně? Nemyslím fakt, že vládnou, ale jak je to možné? Nejde tomu zabránit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NPÚ: Minové a naslouchací chodby v olomoucké ulici Vídeňská

16:13 NPÚ: Minové a naslouchací chodby v olomoucké ulici Vídeňská

V rámci záchranného archeologického výzkumu v ulici Vídeňská v Olomouci byla objevena chodba a na ni…